Naše ubytování

Vítáme Vás na stránkách našeho malého rodinného penzionu. Pro naše klienty zajišťujeme ubytování v prvním patře našeho obytného domu ve třech neprůchozích pokojích. Každý pokoj se liší velikostí a kapacitou tak, abychom byli schopni uspokojit jak jednotlivce, tak i početnější skupiny do osmi osob. Detailní náhled na naše pokoje a sociální zázemí naleznete zde. Pro Vaše automobily máme vyhrazena dvě volná parkovací místa, které můžete využít zcela zdarma bez dalších poplatků. Náš penzion se nachází v malebné části Nový Šaldorf , obce Nový Šaldorf-Sedlešovice, která je v těsném sousedství města Znojma. V centru města tak můžete být na kole za necelou půlhodinku, případně můžete využít městské hromadné dopravy. Náš penzion se nachází v blízkosti autobusové zastávky. Nový Šaldorf-Sedlešovice je ideální místo pro ubytování a cyklistický ráj, pokud krom historického centra města Znojma plánujete navštívit i další památky v přilehlém okolí.

 


 

Nabídka volných pokojů:

Modrý:

Malý neprůchozí pokoj s manželskou postelí.

Pokoj je určen minimálně pro jednu osobu

Růžový:

Středně velký pokoj s manželskou postelí a jedním lůžkem. Možnost dovybavení dětskou postýlkou. K dispozici dětský koutek a rozkládací pohovka.

Pokoj je určen minimálně pro dvě osoby.

Apartmá, Bílý:

Největší pokoj s manželskou postelí. Vybavený sedačkou, kterou je možné rozložit na další dvě lůžka. Přímo v pokoji je vlastní sociální zařízení.